NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

Kalendarz

Linia czasu

Grupa Murapol z ofertą bogatszą o ponad tysiąc nowych mieszkań

2020-02-24 12:00:00
Responsive image

Grupa Murapol rozpoczęła sprzedaż 1 119 mieszkań zaprojektowanych w 7 inwestycjach nieruchomościowych, zarówno w kolejnych etapach już realizowanych przedsięwzięć deweloperskich powstających w Warszawie, Gdyni, Łodzi, Gliwicach, Siewierzu i Mikołowie, jak i w nowym projekcie zaplanowanym w stołecznej dzielnicy Ursus. Wszystkie wprowadzone do sprzedaży w ramach „projektu1000” mieszkania będą wyposażone w pakiet antysmogowy chroniący powietrze wewnątrz przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami oraz opcję rozwiązań smart home umożliwiających zdalne sterowanie mediami.

Ares Management i Griffin Real Estate nabywają pakiet większościowy w spółce Murapol

2020-02-14 10:32:00
Responsive image

Spółka joint venture utworzona przez fundusz zarządzany przez Real Estate Group Ares Management Corporation (NYSE: ARES) oraz Griffin Real Estate podały do wiadomości informację o zakupie 98.04% akcji wiodącego polskiego dewelopera, spółki Murapol S.A. Wartości transakcji nie ujawniono.

Murapol nabył grunty pod inwestycje nieruchomościowe w Warszawie, Krakowie i Łodzi

2020-01-29 11:05:00
Responsive image

Grupa Murapol sfinalizowała zakup dwóch działek inwestycyjnych w Krakowie oraz Warszawie, a także podpisała umowę warunkową sprzedaży nieruchomości w Łodzi. Na ww. gruntach deweloper zamierza zrealizować projekty inwestycyjne, w których łącznie powstanie ponad 1,1 tys. lokali.

Firmowa drużyna piłkarska Rekord SI triumfuje w II Noworocznym Pucharze Murapolu

2020-01-27 15:46:00
Responsive image

W miniony weekend po raz drugi zaproszone przez Grupę Murapol firmowe drużyny piłkarskie rywalizowały o Noworoczny Puchar Murapolu. W sobotę 25 stycznia, po pełnej emocji i zaangażowania grze w Centrum Sportu Rekord w Bielsku-Białej, na najwyższym stopniu podium uplasował się zespół Rekord SI, srebro zdobył TI Poland, a brązowe medale trafiły do rąk zawodników Tyskiego. Tytuły Najlepszego Strzelca oraz Najlepszego Zawodnika przypadły reprezentantom Rekord SI – Szymonowi Greniowi i Piotrowi Szymurze, a miano Najlepszego Bramkarza II Noworocznego Pucharu Murapolu zdobył Przemysław Grygierczyk z TI Poland.

Podsumowanie 2019 r. w Grupie Murapol

2020-01-14 11:37:00
Responsive image

Podsumowanie 2019 r. w Grupie Murapol: ponad 20 proc. wzrost liczby przekazanych mieszkań i ponad 3 proc. więcej podpisanych umów dot. sprzedaży lokali r/r

Kolejne nowe mieszkania w ofercie inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna już w sprzedaży

2019-11-29 12:56:00
Responsive image

O 54 nowe lokale mieszkalne zaprojektowane w dwóch kameralnych budynkach powiększyła się oferta projektu Murapol Siewierz Jeziorna, realizowanego w ramach zrównoważonej dzielnicy Miasteczko Siewierz Jeziorna nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: